Password Policy Configuration (8.x-1.9) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: no
km: ទេ

en: Good
km: ល្អ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Password strength:
km: ប្រសិទ្ធភាព​របស់​ពាក្យសម្ងាត់ ៖

en: Passwords match:
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​ផ្គូផ្គង ៖

en: Strong
km: ​ខ្លាំង

en: Make it different from your username
km: បង្កើត​វា​ឲ្យ​ខុស​ពី​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​របស់​អ្នក​

en: Weak
km: ខ្សោយ

en: Fair
km: ល្មម
