Password Policy Configuration (8.x-1.9) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: yes
ro: da

en: no
ro: nu

en: Good
ro: Bun

en: Other
ro: Altele

en: Password strength:
ro: Tăria parolei:

en: Passwords match:
ro: Verificare parolă:

en: Strong
ro: Aldin

en: Make it different from your username
ro: Să fie diferit de propriul nume de utilizator

en: Weak
ro: Slabă

en: Fair
ro: Rezonabilă

en: Recommendations to make your password stronger:
ro: Recomandări pentru a vă face parola mai sigură:
