Password Policy Configuration (8.x-1.9) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: yes
th: ตกลง

en: no
th: ไม่

en: Good
th: ดี

en: Other
th: อื่นๆ

en: Password strength:
th: ความยากของรหัสผ่าน:

en: Passwords match:
th: รหัสผ่านตรงกัน:

en: Strong
th: ดีมาก

en: Make it different from your username
th: ทำให้มันแตกต่างจากชื่อผู้ใช้ของคุณ

en: Weak
th: อ่อนแอ

en: Fair
th: พอใช้
