Password Policy Configuration (8.x-1.9) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: yes
es: sí

en: Good
es: Bueno

en: Other
es: Otro(s)

en: Password strength:
es: Fortaleza de la contraseña:

en: Passwords match:
es: Las contraseñas coinciden:

en: Strong
es: Fuerte

en: Make it different from your username
es: Hacer que sea distinta de su nombre de usuario

en: Weak
es: Débil

en: Fair
es: Razonable

en: Recommendations to make your password stronger:
es: Recomendaciones para hacer su contraseña más fuerte:
