Password Policy Configuration (8.x-1.9) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: yes
hi: हां

en: no
hi: नहीं

en: Good
hi: उत्तम

en: Other
hi: अन्य

en: Password strength:
hi: पासवर्ड की मजबूती:

en: Passwords match:
hi: पासवर्ड का मिलान हो गया:

en: Strong
hi: तगडा

en: Weak
hi: कमज़ोर
