Password Policy Configuration (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: yes
fa: بله

en: no
fa: خیر

en: Good
fa: خوب

en: Other
fa: ساير

en: Password strength:
fa: استحکام رمز:

en: Passwords match:
fa: مطابقت رمز:

en: Strong
fa: قوی

en: Make it different from your username
fa: با نام کاربری‌تان متفاوت باشد

en: Weak
fa: ضعیف

en: Fair
fa: نسبتا خوب
