Passwordless (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Default language
ar: اللغة الافتراضية

en: Enable confirmation page
ar: تفعيل صفحة التأكيد
