Passwordless (2.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Settings
ru: Настройки

en: Log in
ru: Войти

en: Default language
ru: Язык по умолчанию

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in.
ru: Вы только что использовали одноразовую ссылку для входа на сайт. Больше нет необходимости использовать эту ссылку для входа.
