Passwordless (2.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Settings
uk: Налаштування

en: Log in
uk: Вхід

en: Default language
uk: Базова мова

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in.
uk: Ви щойно використали одноразове посилання для входу на сайт. Більше немає необхідності використовувати це посилання для входу.
