Passwordless (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Settings
gl: Axustes

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Default language
gl: Língua predeterminada

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
gl: O usuario %name empleou unha ligazón para ingresar unha única vez en %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
gl: Intentou usar unha ligazón para ingresar unha única vez e xa caducou. Pode solicitar unha nova usando o formulario que hai embaixo.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
gl: A ligazón de inicio de sesión dun só uso que premeunon é válido.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
gl: Intentou usar unha ligazón de inicio de sesión dun só uso que xa non é válido ou que foi usado. Por favor, pida un novo a través do seguinte formulario.
