Passwordless (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sk: Používateľ %name použil jednorazový prihlasovací odkaz v čase %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
sk: Použitému jednorazovému prihlasovaciemu odkazu už vypršala platnosť. Prosím, požiadajte o nový, pomocou formulára nižšie.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
sk: Váš jednorazový odkaz na prihlásenie je neplatný.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
sk: Pokúsili ste sa využiť neplatný alebo už raz použitý odkaz na prihlásenie. Pomocou nižšie uvedeného formulára požiadajte prosím o nový.
