Passwordless (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
bo: སྤྱོད་མཁན་%name་ལགས་ཀྱིས་སྤྱོད་ཐེངས་གཅིག་ཅན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་དེ་%timestamp་ལ་སྤྱད་ཟིན།

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་འདོད་པའི་སྤྱོད་ཐེངས་གཅིག་ཅན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་དེ་དུས་ཡོལ་འདུག་པས། གཤམ་གྱི་རེའུ་མིག་བརྒྱུད་ནས་སྦྲེལ་ཐག་གསར་བ་ཞིག་རེ་ཞུ་བྱེད་རོགས།

en: The one-time login link you clicked is invalid.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་མནན་པའི་སྤྱོད་ཐེངས་གཅིག་ཅན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་དེ་ནུས་མེད་རེད་འདུག

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་འདོད་པའི་སྤྱོད་ཐེངས་གཅིག་ཅན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་དེ་སྤྱད་ཟིན་པའམ་ཡང་ན་ནུས་མེད་རེད་འདུག གཤམ་གྱི་རེའུ་མིག་བརྒྱུད་ནས་སྦྲེལ་ཐག་གསར་བ་ཞིག་རེ་ཞུ་བྱེད་རོགས།
