Passwordless (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Log in
fa: ورود

en: Default language
fa: زبان پیش‌فرض

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
fa: کاربر %name از پیوند یکبار مصرف ورود در %timestamp استفاده نمود.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
fa: شما اقدام به استفاده از یک پیوند ورود یک‌بار مصرف نموده‌اید که منقضی شده است. لطفا یک درخواست جدید توسط فرم زیر ارسال نمایید.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
fa: پیوند ورود یکبار مصرفی که شما وارد نموده‌اید غیر معتبر است.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
fa: شما سعی نموده‌اید از پیوند ورود یکبار مصرفی که استفاده شده و یا دیگر معتبر نیست استفاده کنید. لطفا با استفاده از فرم زیر درخواست دیگری بدهید.
