Passwordless (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Email address
id: Alamat email

en: Settings
id: Pengaturan

en: Log in
id: Login

en: Default language
id: Bahasa bawaan

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
id: Anggota %name sudah menggunakan link login satu kali pada %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
id: Anda telah mencoba menggunakan tautan satu kali masuk yang telah kadaluwarsa. Mohon minta yang baru dengan menggunakan formulir di bawah ini.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
id: Pranala login sekali pakai yang Anda klik tidak sah.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
id: Anda telah mencoba menggunakan tautan masuk satu kali yang telah digunakan atau sudah tidak berlaku lagi. Mohon minta yang baru dengan menggunakan formulir di bawah ini.
