Passwordless (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Email address
is: Netfang

en: Settings
is: Stillingar

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Default language
is: Sjálfgefið tungumál

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
is: Notandinn %name notaði einnota innskráningartengil hér þann %timestamp.
