Passwordless (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Settings
te: అమరికలు

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: Default language
te: అప్రమేయ భాష

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
te: వాడుకరి %name ఒక్కమాటు ప్రవేశపు లంకెని %timestampకి ఉపయోగించారు.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
te: మీరు నొక్కిన ఒక్కసారి ప్రవేశ లంకె సరైనది కాదు.
