Passwordless (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Settings
he: הגדרות

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
he: המשתמש %name השתמש בכניסה חד פעמית ב%timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
he: ניסית להשתמש בקישור לכניסה חד פעמית אשר אינו תקף יותר. יש לבקש חדש בטופס הבא.
