Past Log (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (42 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Logging
ar: تسجيل

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Error
ar: خطأ

en: Page
ar: الصفحة

en: Module
ar: الوحدة

en: Severity
ar: الحدة

en: Warning
ar: تحذير

en: Desc
ar: تنازلي

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Operation
ar: عملية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Notice
ar: إعلام

en: Info
ar: معلومات

en: Apply
ar: تطبيق

en: Debug
ar: تنقيح

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - All -
ar: - الكل -

en: Emergency
ar: حالة طارئة

en: Alert
ar: تنبيه

en: Critical
ar: حرج

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
