Past Log (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Error
km: កំហុស

en: Page
km: ទំព័រ

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Machine name: @name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន ៖ @name
