Past Log (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (41 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Type
es: Tipo

en: Logging
es: Registro

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Message
es: Mensaje

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Form ID
es: ID del formulario

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: Unknown
es: Desconocido

en: User
es: Usuario

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Page
es: Página

en: Module
es: Módulo

en: Severity
es: Gravedad

en: Warning
es: Advertencia

en: Arguments
es: Argumentos

en: Operation
es: Operación

en: Threshold
es: Umbral

en: Sort by
es: Ordenar por

en: ‹ previous
es: ‹ anterior

en: next ›
es: siguiente ›

en: Notice
es: Aviso

en: Apply
es: Aplicar

en: Debug
es: Depurar

en: « first
es: « primero

en: last »
es: último »

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Emergency
es: Emergencia

en: Alert
es: Alerta

en: Critical
es: Crítico

en: Machine name: @name
es: Nombre de sistema: @name

en: Exposed
es: Expuesto

en: Master
es: Máster

en: View profile
es: Ver perfil
