Past Log (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (39 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Logging
eu: Sarbidea

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Error
eu: Errorea

en: Page
eu: Orria

en: Module
eu: Modulua

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Warning
eu: Kontuz

en: Desc
eu: Beheraka

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Operation
eu: Eragiketa

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: Info
eu: Informazioa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Debug
eu: Araztu

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Emergency
eu: Larrialdia

en: Alert
eu: Alerta

en: Critical
eu: Larria

en: Asc
eu: Goraka
