Past Log (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (49 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Logging
hu: Naplózás

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: User
hu: Felhasználó

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Error
hu: Hiba

en: Page
hu: Oldal

en: Module
hu: Modul

en: Severity
hu: Szint

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Desc
hu: Csökk

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Operation
hu: Művelet

en: Threshold
hu: Küszöbérték

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Info
hu: Infó

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Data key
hu: Adatkulcs

en: Emergency
hu: Vészhelyzet

en: Alert
hu: Riasztás

en: Critical
hu: Kritikus

en: Machine name: @name
hu: Programok által olvasható név: @name

en: Exposed
hu: Felfedett

en: Actor
hu: Színész

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Past
hu: Korábbi

en: View profile
hu: Profil megtekintése
