Past Log (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Error
hy: Սխալ

en: Page
hy: Էջ

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Info
hy: Ինֆո

en: « first
hy: « առաջինը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
