Past Log (8.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
