Past Log (8.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: Error
nn: Feil

en: Page
nn: Nettside

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Arguments
nn: Argument

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Info
nn: Informasjon

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -
