Past Log (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (33 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Username
is: Notendanafn

en: Type
is: Gerð

en: Logging
is: Kerfisskráning

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Form ID
is: Kenni forms

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: ID
is: Kenni

en: Unknown
is: Óþekkt

en: User
is: Notandi

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Error
is: Villa

en: Page
is: Síða

en: Module
is: Eining

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Warning
is: Viðvörun

en: Arguments
is: Rök

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Notice
is: Tilkynning

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Machine name: @name
is: tölvuvænt nafn: @name
