Past Log (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (26 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Form ID
my: ဖောင်အမှတ်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Error
my: အမှား

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Info
my: အချက်အလက်

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Machine name: @name
my: စက်မှနားလည်သည့်အမည် - @name
