Past Log (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (26 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: Message
th: ข้อความ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Form ID
th: รหัสแบบฟอร์ม

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: ID
th: ไอดี

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Warning
th: การเตือน

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Notice
th: แจ้งให้ทราบ

en: Info
th: ข้อมูล

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Emergency
th: กรณีฉุกเฉิน

en: Alert
th: แจ้งเตือน

en: Critical
th: วิกฤติ

en: Machine name: @name
th: ชื่อเครื่อง: @name

en: View profile
th: ดูรายละเอียดผู้ใช้
