Past Log (8.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Date
ta: திகதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Error
ta: வழு

en: Page
ta: பக்கம்

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
