Past Log (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Error
kk: Қате

en: Page
kk: Бет

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Operation
kk: Операция

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
