Past Log (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Page
lt: Puslapis

en: Module
lt: Modulis

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Info
lt: Informacija

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Debug
lt: Derinimas

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Data key
lt: Duomenų raktas

en: Critical
lt: Kritinė

en: View profile
lt: Peržiūrėti profilį
