Past Log (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Type
mr: प्रकार

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Error
mr: तृटी

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
