Past Log (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (43 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: Search
cs: Hledat

en: Message
cs: Zpráva

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Unknown
cs: Neznámý

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Error
cs: Chyba

en: Page
cs: Stránka

en: Module
cs: Modul

en: Severity
cs: Vážnost

en: Warning
cs: Varování

en: Desc
cs: Sestupně

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Operation
cs: Operace

en: Threshold
cs: Práh

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Notice
cs: Oznámení

en: Apply
cs: Použít

en: Debug
cs: Ladění

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Data key
cs: Klíč dat

en: Emergency
cs: Stav nouze

en: Alert
cs: Upozornění

en: Critical
cs: Kritický

en: Machine name: @name
cs: Strojový název: @name

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: View profile
cs: Zobrazit profil
