Past Log (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Search
ps: لټون

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: User
ps: غړی

en: Error
ps: تیروتنه

en: Page
ps: پاڼه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Info
ps: مالومات

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -

en: Alert
ps: خبراوى
