Past Log (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: Error
sl: Napaka

en: Page
sl: Stran

en: Severity
sl: Resnost

en: Warning
sl: Opozorilo

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Info
sl: Podatki

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Machine name
sl: Strojno ime
