Past Log (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (43 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Error
el: Σφάλμα

en: Page
el: Σελίδα

en: Module
el: Μονάδα

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Desc
el: Φθί

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Threshold
el: Όριο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Data key
el: Κλειδί δεδομένων

en: Emergency
el: Έκτακτη ανάγκη

en: Alert
el: Συναγερμός

en: Critical
el: Κρίσιμο

en: Machine name: @name
el: Όνομα μηχανής: @name

en: Asc
el: Αύξ

en: View profile
el: Προβολή προφίλ
