PatchInfo (8.x-2.0-rc1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Administration
be: Кіраванне

en: Includes: %includes
be: Уключае: %includes

en: Includes:
be: Уключае:

en: Enabled: %includes
be: Уключана: %includes

en: Disabled: %disabled
be: Адключана: %disabled
