PatchInfo (8.x-2.0-rc1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Includes: %includes
bo: %includes་འདུས་ཡོད།

en: Includes:
bo: འདིའི་ནང་དུ་ཡོད་པ།

en: Enabled: %includes
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཚར་བ། %includes

en: Disabled: %disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཚར་བ། %disabled
