PatchInfo (8.x-2.0-rc1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ca: Administració

en: Includes: %includes
ca: Inclou: %includes

en: Includes:
ca: Inclou:

en: Enabled: %includes
ca: Habilitat: %includes

en: Disabled: %disabled
ca: Inhabilitat: %disabled
