PatchInfo (8.x-2.0-rc2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Includes: %includes
kk: Ішіндегілер: %includes

en: Includes:
kk: Қосады

en: Enabled: %includes
kk: %includes қосылған.

en: Disabled: %disabled
kk: %disabled ажыратылған
