PatchInfo (8.x-2.0-rc2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Administration
oc: Administracion

en: Includes: %includes
oc: Inclutz : %includes

en: Includes:
oc: Inclutz :

en: Enabled: %includes
oc: Activat : %includes

en: Disabled: %disabled
oc: Desactivat : %disabled
