PatchInfo (8.x-2.0-rc3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ar: الإدارة

en: Includes: %includes
ar: تشمل: %includes

en: Includes:
ar: يحتوي:

en: Enabled: %includes
ar: المفعلة: %includes

en: Disabled: %disabled
ar: المعطلة: %disabled
