PatchInfo (8.x-2.0-rc3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Includes: %includes
el: Περιλαμβάνει: %includes

en: Includes:
el: Περιλαμβάνει:

en: Enabled: %includes
el: Ενεργοποιημένο: %includes

en: Disabled: %disabled
el: Απενεργοποιημένη: %disabled
