PatchInfo (8.x-2.0-rc3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Administration
es: Administración

en: Includes: %includes
es: Incluye: %includes

en: Includes:
es: Incluye:

en: Enabled: %includes
es: Activado: %includes

en: Disabled: %disabled
es: Desactivado: %disabled
