PatchInfo (8.x-2.0-rc4) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ja: 管理

en: Includes: %includes
ja: 以下を含みます： %includes

en: Includes:
ja: 次を含みます:

en: Enabled: %includes
ja: 有効: %includes

en: Disabled: %disabled
ja: 無効: %disabled
