PatchInfo (8.x-2.0-rc4) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Administration
pl: Administracja

en: Includes: %includes
pl: Obejmuje: %includes

en: Includes:
pl: Zawiera:

en: Enabled: %includes
pl: Włączony: %includes

en: Disabled: %disabled
pl: Wyłączony: %disabled
