PatchInfo (8.x-2.0-rc4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Administration
vi: Quản lý

en: Includes: %includes
vi: Bao gồm: %includes

en: Includes:
vi: Bao gồm:

en: Enabled: %includes
vi: Đã bật: %includes

en: Disabled: %disabled
vi: Đã tắt: %disabled
