Path File (2.0.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: Created
be: Створана

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: published
be: апублікавана

en: not published
be: не апублікавана

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
