Path File (2.0.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Delete
da: Slet

en: File
da: Fil

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: URL alias
da: Alternativ URL

en: published
da: udgivet

en: Changed
da: Ændret

en: not published
da: ikke udgivet

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus

en: Save and publish
da: Gem og udgiv

en: Save and keep published
da: Gem og hold publiceret

en: Save and unpublish
da: Gem og afpublicér

en: Save as unpublished
da: Gem som upubliceret

en: Save and keep unpublished
da: Gem og behold som upubliceret
