Path File (2.0.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: published
hy: հրատարակված

en: not published
hy: չի հրապարակվել
